ЗАПОРІЖЖЯ - о. ХОРТИЦЯ


Дати: 14.10.2021

ЗАПОРІЖЖЯ - о. ХОРТИЦЯ

ДЕНЬ ЗАХИСНИКА УКРАЇНИ, ДЕНЬ КОЗАЦТВА,

СВЯТО ПОКРОВА ПРЕСВЯТОЇ БОГОРОДИЦІ

 

Тривалість: 1 день

Найближчі дати: 14.10.2021

Вартість туру: 580,00 - для дорослих, 550,00 - для дітей до 14 років (включно)

 

ПРОГРАМА ТУРУ

3:00 - 4:00 - Збір групи по зупинках міста. Виїзд з м Полтава

Оглядова екскурсія по м Запоріжжя, в ході якої Ви познайомитеся з історією та сьогоденням Запорізького краю. Ми побуваємо в різних цікавих куточках міста. По ходу захоплюючої екскурсії, ми з вами зробимо зупинки в місцях з кращими видами і ракурсами для фото і відео зйомки: Дніпрогес, дніпровські пороги, найдовший проспект в Європі, унікальна архітектура "Конструктивізму", цегляні споруди меннонітськіх колоній і старого Олександрівська, монументальні пам пам'ятники та скульптури різних епох, види на Дніпро і мости міста.

Приїжджаємо на Острів Хортиця, який є найбільшим островом на річці Дніпро.

З нагоди свят Покрова Пресвятої Богородиці, Дня українського козацтва, Дня захисника України та Дня визволення міста Запоріжжя на острові Хортиця традиційно відбудеться Всеукраїнський козацький фестиваль «Покрова на Хортиці».

Відвідувачів свята чекає безліч сюрпризів - виступ козацького ансамблю пісні і танцю «Запорожці» і школи козацького бойового мистецтва «Спас», концертна програма від танцювальних і вокальних колективів області. Крім цього відвідувачі Хортиці зможуть постріляти з лука, стати глядачами екстремальних шоу, ознайомитися з козацькою зброєю.

Під час свята весь день будуть працювати пункти харчування з смачними стравами та гарячими напоями та на території комплексу «Запорозька Січ», і на «Козацькому колі».

17-00 - збір групи. Повернення в Полтаву.

 

ВАРТІСТЬ ТУРУ: 580,00 - для дорослих, 550,00 - для дітей до 14 років (включно)

 

У вартість входить:

- автобусний трансфер по всьому маршруту

- екскурсійне обслуговування по програмі

- страхування

- супровід групповода по маршруту

 

У вартість не входить:

- вхідні квитки в екскурсійні об'єкти:

- харчування

- особисті витратиФото туру