ОЙ, ГАЛУШЕЧКИ – ГАЛУШКИ…


Даты: 30.08.2018

ОЙ, ГАЛУШЕЧКИ – ГАЛУШКИ…

(Музей-заповідник Антона Семеновича Макаренка – районний музей рушника с.Степне - інтерактивний музей народної гастрономії – майстер клас по виготовленню ПОЛТАВСЬКОЇ ГАЛУШКИ з дегустацією)

 

Ой, галушечки-галушки, -

Нема в світі краще юшки:

І на салі, і в сметані,

І пшеничні, і гречані, -

Ось які!..

Полтавські галушки.

Тривалість: 1 день

Найближчі дати: 17.11.2018

Вартість: 260,00

 

ПРОГРАМА ТУРУ

10:00 - збір групи, виїзд в с. Ковалівка. Запрошуємо вас відвідати музей-заповідник А.С. Макаренка - видатного педагога і письменника. На його території збереглися Червоний і Білий будинки, флігель, та ряд малих меморіальних об’єктів – вхідна арка, альтанка, колодязь, погріб, сходи до річки, пристань („пірс”). У восьми залах Червоного будинку розміщена основна експозиція, яка розповідає про життя А.С.Макаренка та керованих ним виховних колективів, творчу діяльність педагога, долі його вихованців, втілення в життя макаренківських педагогічних ідей сьогодні.

У Білому будинку – меморіальна частина. Тут відновлено навчальні класи, спальню дівчат, клуб, майстерні, робочий кабінет А.С.Макаренка, в якому ним були написані перші сторінки „Педагогічної поеми”.

Пройшовши залами Червоного та Білого будинків, послухавши цікаву розповідь екскурсовода, Ви отримаєте нові ідеї, для своєї діяльності та бажання втілити їх у життя, відчуєте творчу атмосферу цього визначного місця.

12:30 – відвідування унікального музею, який спочатку працював на громадських засадах, згодом став Степненським, а нині Полтавським районним музеєм рушника. Унікальність цього музею, що всі експонати, які знаходяться в експозиції музею, зібрані жителями селища Степне протягом останнього десятиліття. Нині кількість експонатів вже налічує близько 500 одиниць. З них приблизно 400 рушників, решта - предмети побуту, вишивані картини, старовинний сільський одяг. Тут представлені рушники з Полтавської, Чернігівської, Харківської, Закарпатської, Вінницької, Сумської та ін. областей. Є в колекції експонати, що датуються ХІХ століттям.

14:00 - інтерактивний музей народної гастрономії в Полтаві, де варто послухати про історію створення українських страв, побачити, в чому і як їх готували, з якого приводу. Саме для цього - екскурсія по затишному музею, що поєднує в собі кілька епох і соціокультурних верств: від старовинної української хати до меблів з будинків шляхти часів Котляревського. Тут є унікальний мисник 1960, неймовірної краси вишиті на полотні фіранки, привезені з с. Андріївка, Новосанжарського району. Є тут глечики, горщики, скрині і тіпуні, пивні кухлі і навіть огірок, вирощений в пляшці і залитий міцним алкоголем. Майстер-клас від шеф кухаря ресторану, робота з тістом, дегустація найсмачнішого в світі кулінарного шедевра ПОЛТАВСЬКОЇ ГАЛУШКИ !!!

 

У вартість входить:

 - проїзд

- страховка

- вхідні квитки та екскурсійне обслуговування в музеях

- супровід представником турфірми

- майстер-клас від шеф кухаря

- дегустація готових виробів

 

У вартість не входить:

- додаткові складові «Під галушечку»Фото тура